Wedstrijden


Groepswedstrijden Groepen »

# D Datum Stadion T Home U Uit U Uitslag
1 Luzhniki Stadium RUS Rusland SAR Saoedi-Arabië 5 - 0
2 Ekaterinburg Arena EGY Egypte URU Uruguay 0 - 1
4 Saint Petersburg Stadium MAR Marokko IRN Iran 0 - 1
3 Fisht Stadium POR Portugal SPA Spanje 3 - 3
5 Kazan Arena FRA Frankrijk AUS Australië 2 - 1
7 Spartak Stadium ARG Argentinië IJS IJsland 1 - 1
6 Mordovia Arena PER Peru DEN Denemarken 0 - 1
8 Kaliningrad Stadium KRO Kroatië NGR Nigeria 2 - 0
10 Samara Arena CRI Costa Rica SER Servië 0 - 1
11 Luzhniki Stadium DUI Duitsland MEX Mexico 0 - 1
9 Rostov Arena BRA Brazilië ZWI Zwitserland 1 - 1
12 Nizhny Novgorod Stadium ZWE Zweden ZKO Zuid-Korea 1 - 0
13 Fisht Stadium BEL België PAN Panama 3 - 0
14 Volgograd Arena TUN Tunesië ENG Engeland 1 - 2
16 Mordovia Arena COL Colombia JAP Japan 1 - 2
15 Spartak Stadium POL Polen SEN Senegal 1 - 2
17 Saint Petersburg Stadium RUS Rusland EGY Egypte 3 - 1
19 Luzhniki Stadium POR Portugal MAR Marokko 1 - 0
18 Rostov Arena URU Uruguay SAR Saoedi-Arabië 1 - 0
20 Kazan Arena IRN Iran SPA Spanje 0 - 1
22 Samara Arena DEN Denemarken AUS Australië 1 - 1
21 Ekaterinburg Arena FRA Frankrijk PER Peru 1 - 0
23 Nizhny Novgorod Stadium ARG Argentinië KRO Kroatië 0 - 3
25 Saint Petersburg Stadium BRA Brazilië CRI Costa Rica 2 - 0
24 Volgograd Arena NGR Nigeria IJS IJsland 2 - 0
26 Kaliningrad Stadium SER Servië ZWI Zwitserland 1 - 2
29 Spartak Stadium BEL België TUN Tunesië 5 - 2
28 Rostov Arena ZKO Zuid-Korea MEX Mexico 1 - 2
27 Fisht Stadium DUI Duitsland ZWE Zweden 2 - 1
30 Nizhny Novgorod Stadium ENG Engeland PAN Panama 6 - 1
32 Ekaterinburg Arena JAP Japan SEN Senegal 2 - 2
31 Kazan Arena POL Polen COL Colombia 0 - 3
33 Samara Arena URU Uruguay RUS Rusland 3 - 0
34 Volgograd Arena SAR Saoedi-Arabië EGY Egypte 2 - 1
35 Mordovia Arena IRN Iran POR Portugal 1 - 1
36 Kaliningrad Stadium SPA Spanje MAR Marokko 2 - 2
37 Luzhniki Stadium DEN Denemarken FRA Frankrijk 0 - 0
38 Fisht Stadium AUS Australië PER Peru 0 - 2
39 Saint Petersburg Stadium NGR Nigeria ARG Argentinië 1 - 2
40 Rostov Arena IJS IJsland KRO Kroatië 1 - 2
43 Kazan Arena ZKO Zuid-Korea DUI Duitsland 2 - 0
44 Ekaterinburg Arena MEX Mexico ZWE Zweden 0 - 3
41 Spartak Stadium SER Servië BRA Brazilië 0 - 2
42 Nizhny Novgorod Stadium ZWI Zwitserland CRI Costa Rica 2 - 2
47 Volgograd Arena JAP Japan POL Polen 0 - 1
48 Samara Arena SEN Senegal COL Colombia 0 - 1
45 Kaliningrad Stadium ENG Engeland BEL België 0 - 1
46 Mordovia Arena PAN Panama TUN Tunesië 1 - 2

Achtste finales

# D Datum Stadion T Home U Uit U Uitslag
50 Kazan Arena FRA Frankrijk ARG Argentinië 4 - 3
49 Fisht Stadium URU Uruguay POR Portugal 2 - 1
51 Luzhniki Stadium SPA Spanje RUS Rusland 1 - 1
1 - 1 nv
3 - 4 np
52 Nizhny Novgorod Stadium KRO Kroatië DEN Denemarken 1 - 1
1 - 1 nv
3 - 2 np
53 Samara Arena BRA Brazilië MEX Mexico 2 - 0
54 Rostov Arena BEL België JAP Japan 3 - 2
55 Saint Petersburg Stadium ZWE Zweden ZWI Zwitserland 1 - 0
56 Spartak Stadium COL Colombia ENG Engeland 1 - 1
1 - 1 nv
3 - 4 np

Kwartfinales

# D Datum Stadion T Home U Uit U Uitslag
57 Nizhny Novgorod Stadium URU Uruguay FRA Frankrijk 0 - 2
58 Kazan Arena BRA Brazilië BEL België 1 - 2
60 Samara Arena ZWE Zweden ENG Engeland 0 - 2
59 Fisht Stadium RUS Rusland KRO Kroatië 1 - 1
2 - 2 nv
3 - 4 np

Halve finales

# D Datum Stadion T Home U Uit U Uitslag
61 Saint Petersburg Stadium FRA Frankrijk BEL België 1 - 0
62 Luzhniki Stadium KRO Kroatië ENG Engeland 1 - 1
2 - 1 nv

Troostfinale

# D Datum Stadion T Home U Uit U Uitslag
63 Saint Petersburg Stadium BEL België ENG Engeland 2 - 0

Finale

# D Datum Stadion T Home U Uit U Uitslag
64 Luzhniki Stadium FRA Frankrijk KRO Kroatië 4 - 2